Biuro rachunkowe Wrocław - Centrum FK

Biuro rachunkowe CentrumFK specjalizuje się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla firm polskich oraz zagranicznych. Oferta naszego biura rachunkowego to również usługi typu outsourcing kadr. Przejmujemy zadania działów finansowo-księgowych, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na podstawowej działalności, oszczędzając czas i redukując koszty. Zapewniamy profesjonalną i wysoką jakość naszych usług księgowych, jak również atrakcyjne warunki współpracy. Jednocześnie dziękujemy za odwiedzenia strony internetowej naszego biura rachunkowego z Wrocławia i zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Twoja księgowość - Centrum FK

Centrum FK to biuro rachunkowe z Wrocławia które świadczy usługi z zakresu księgowości od 2008r. i prowadzone jest przez specjalistów podatkowych. Właścicielką biura rachunkowego jest Renata Juraszek, legitymująca się świadectwem kwalifikacyjnym uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o nr 13993/99. Posiada również tytuł biegłego rewidenta i jest wpisana do Rejestru Biegłych Rewidentów pod nr 10384. Biuro rachunkowe CentrumFK jest zarejestrowane jako podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych pod nr 3556. Biuro rachunkowe CentrumFK Specjalizujemy się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla firm polskich oraz zagranicznych. W naszej ofercie usług znajduje się też outsourcing kadr. Przejmujemy zadania działów finansowo-księgowych, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na podstawowej działalności, oszczędzając czas i redukując koszty. Gwarantując wysoką jakość naszych usług, zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Posiadamy uprawnienia do wykonywania następujących czynności:

 • - Prowadzenie księgowości oraz innych ewidencji przeznaczonych dla celów podatkowych.
 • - Udzielanie wszelkich porad dotyczących zobowiązań podatkowych.
 • - Reprezentowanie Klienta i udzielanie wyjaśnień w toku kontroli urzędu skarbowego, ZUS.
 • - Przygotowywanie deklaracji i zeznań podatkowych.

Ponadto biuro rachunkowe w dziedzinie księgowości prowadzi:

 • • audyt sprawozdń finansowych
 • • prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów
 • • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość)
 • • obsługa kadrowa
 • • obsługa płacowa
 • • doradztwo ekonomiczno-podatkowe

Wszelkie wymienione wyżej czynności związane z księgowością mogą byd wykonywane tylko i wyłącznie przez biura rachunkowe i podatkowe, adwokatów, doradców księgowych, radców prawnych oraz białych rewidentów i są one określone przez Ustawę z dnia 05 lipca 1996 r o Doradztwie Podatkowym. Biuro rachunkowe Wrocław: Dodatkowo wg Ustawy z dnia 29 września 1994 r o Rachunkowości, wszystkie osoby, które istnieją na liście doradców podatkowych są uprawnione do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych m.in. jak biura rachunkowe. Wymienia się tu następujące czynności usługowe:

 • • Sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowo-rachunkowych oraz udzielanie wszelkiej pomocy w omawianym zakresie.
 • • Prowadzenie ksiąg podatkowych i rachunkowych oraz innych ewidencji przeznaczonych do celów podatkowych i udzielanie wszelkiej pomocy w tym zakresie
 • • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Jak wybrać najlepsze biuro rachunkowe.

1. Potwierdź i sprawdź czy Twoje przyszłe biuro rachunkowe lub podatkowe ma ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanych z świadczonymi przez nie usługami księgowymi i rachunkowymi.

2. Upewnić się oraz sprawdzić czy biuro rachunkowe posiada wszelkie niezbędne uprawnienia. Mamy tu na myśli przede wszystkim certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub licencję doradcy podatkowo księgowego.

3. Zwrócić uwagę w bardzo dużym stopniu na cenę usług biura rachunkowego i księgowości. Przeważnie szukamy niskich cen, jednak może wiązać się to wówczas z:

 • a) Mniejszą liczbą pracowników i nakładaniem na nich zbyt dużej liczby obowiązków, co często skutkuje błędami przy ich pracy.
 • b) Zatrudnieniem kadry w biurze rachunkowym o niskich lub bardzo niskim doświadczeniu oraz kwalifikacjach lub całkowicie bez kwalifikacji i doświadczenia w prowadzeniu biura rachunkowego i księgowości firm.
 • c) Mniejsze środki przeznaczone na kontrolę lub nadzór, co jest częstą przyczyną niewychwycenia błędów księgowych i rachunkowych.

W Internecie, ale i nie tylko, bo również w miejscu gdzie mieści się nasza firma lub miejsce zamieszkania możemy znaleźć bez najmniejszego problemu oferty pochodzące od najróżniejszych biur rachunkowych świadczących usługi księgowości i doradztwa podatkowego. Jak łatwo się domyślić jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osoby prowadzącej firmę, ponieważ spędza sen z powiek i oszczędza bardzo dużo niepotrzebnych nerwów związanych z papierkową, niestety niezbędną robotą. Należy zwrócić uwagę, że biura rachunkowe podlegają odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek błędów lub pomyłek przed wszelkim urzędami, a doszukać się może ich każdy urząd. Należy pozyskać takie biuro rachunkowe, które posiada pozytywną renomę. Wrocławskie biuro rachunkowe CentrumFK w dziedzinie księgowości i podatków. Jako jedno z bardziej doświadczonych biur rachunkowych gwarantujemy Państwu, że nasze usługi związane z księgowością są na najwyższym poziomie i za wszelkiego rodzaju błędy ponosimy odpowiedzialność. Wybranie złego lub niedoświadczonego biura rachunkowego, a co gorsze nieubezpieczonego lub nie posiadającego odpowiednich certyfikatów i licencji może przynieść wiele poważnych konsekwencji, kiedy okaże się, że prawo zostało naruszone. Odnajdywanie tego rodzaju nielegalnych działań jest głównym zadaniem wszelakich urzędów skarbowych, wśród których oczywiście znajduje się urząd skarbowy Wrocław. Chcąc uniknąć tego typu problemów w przyszłości, powinni Państwo zdecydować się na prowadzenie księgowości w naszym biurze rachunkowym we Wrocławiu.

Misja naszego biura z Wrocławia.

Nasze usługi rachunkowe i konsultingowe kierujemy w pełnym zakresie dla firm o każdej wielkości oraz dowolnej organizacji prawnej. Rozwój naszego biura rachunkowego uzyskujemy dzięki naszym kluczowym wartościom: rzetelność, uczciwość i dokładność. Gwarantujemy i zapewniamy naszym wszystkim Klientom dużą wygodę współpracy i bezpieczeństwo. Działamy: sprawnie - zawsze dotrzymujemy wszelkich terminów obowiązujących w przepisach i uzgodnionych wcześniej z naszymi Klientami. Zadania jakie są nam powierzone wykonujemy zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem. Informacje przekazujemy w odpowiedniej formie i w ustalony sposób. Mądrze - dokładamy wszelkich starań by nasze biuro rachunkowe rozpoznawało Państwa wszystkie potrzeby oraz oczekiwania. Staramy się zawsze podpowiadać najlepsze rozwiązania, jakie mogą być zastosowane w danej sytuacji. Podejście to pozwoliło nam na kompleksowe świadczenie usług idealnie dostosowanych do dynamicznie rozwijającego się otoczenia naszych Klientów. Rzetelnie - zawsze kierujemy się aktualnymi przepisami i jesteśmy lojalni wobec Klientów naszego biura rachunkowego.

Tel: +48 71 785 43 05

Adres: Centrum FK
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław